AUKCJA CHARYTATYWNA DLA BRUNA

Zobacz wszystkich wystawców
AUKCJA CHARYTATYWNA DLA BRUNA

Aukcja charytatywna dla Bruna Słowińskiego. 

 

Opis ze strony zbiórki na stronie SIEPOMAGA: 

"PILNE ❗️Jesteśmy na oddziale onkologii, gdzie trwa walka o życie naszego dziecka. Bruno - nasz niespełna 2-letni synek, nasze oczko w głowie - choruje na nowotwór złośliwy - neuroblastomę. Nagle znaleźliśmy się w środku onkologicznego koszmaru... Zrobimy wszystko, by uratować synka - z całych sił prosimy Was o pomoc...

Czuliśmy, że coś jest nie tak. Bruno pewnego dnia zaczął kuleć. W nocy był niespokojny, często się budził i płakał, miał powiększony brzuszek.  Zaczęliśmy szukać przyczyny pogarszającego się stanu zdrowia SYNKA, jednak nikt nie traktował nas poważnie. "To zwykła infekcja", "macie Państwo zdrowe dziecko", „w tym wieku dzieci tak mają” - słyszeliśmy od lekarzy. Niespokojne noce tłumaczono koszmarami. ..

Po kolejnych wizytach u ortopedy, który nie stwierdził niczego niepokojącego w poruszaniu się Bruna – a ten miał już duży problem z samodzielnym wstawaniem i chodzeniem - zlecono badanie LDH (dehydrogeneza mleczanowa). Wynik był kosmiczny, ale pediatra wciąż uspokajał, że to o niczym złym nie świadczy... Powtórzone badanie nie zmieniło wyniku. Tego samego dnia pojechaliśmy do szpitala w Kielcach. Zanim jednak trafiliśmy na oddział onkologii i hematologii dziecięcej, lekarz zlecił badanie USG jamy brzusznej. Wtedy usłyszeliśmy najgorszą wiadomość. Świat się zatrzymał.  

Mimo tego, że czuliśmy, że coś dolega naszemu dziecku, taka diagnoza była ostatnią, jaką chciałoby się usłyszeć... W brzuszku Bruna wykryto guz o gigantycznych wymiarach: 10,6 x 8,4 x 9,5 cm! Zmiana modeluje nerkę oraz wątrobę... Najprawdopodobniej neuroblastoma – złośliwy nowotwór, mocno zaawansowany. 4 stopień w 4-stopniowej skali, ten najgorszy..." 

 

CEL ZBIÓRKI:

ratowanie życia: leczenie neuroblastomy w szpitalu JSD w Barcelonie.

 

Pamiętajmy, że liczy się każda złotówka!

Aukcja charytatywna z inicjatywy kol. Leszka Stolarskiego z Oddziału PZHGP 0380 Radoszyce

Kol. Leszek wraz ze swoim synem Michałem przeznaczają na aukcję dla Bruna całą swoją drużynę gołębi młodych po sezonie lotowym! 

Na licytację przeznaczone zostały również gołębie od hodowców z całej Polski. 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w aukcję: inicjatorom, darczyńcom oraz kupującym!

 

Cała kwota, która zostanie uzbierana na aukcji zostanie przeznaczona na leczenie Bruna. 

W tym celu utworzyliśmy skarbonkę na którą będzie można wpłacać pieniądze, które bezpośrednio będą zasilać główną zbiórkę na leczenie Bruna

 

LINK DO SKARBONKI “OD HODOWCÓW GOŁĘBI POCZOTWYCH” → KLIKNIJ TUTAJ  (TUTAJ NALEŻY WPŁACAĆ PIENIĄDZE PO ZAKOŃCZONEJ AUKCJI) 

W tytule wpłaty należy wpisać swój Login oraz numer wylicytowanego gołębia. 

 

LINK DO GŁÓWNEJ ZBIÓRKI BRUNA → KLIKNIJ TUTAJ 

Zdjęcia dostępnych na aukcji gołębi zostały wykonane przez hodowców. 

 

 

Zapraszamy do licytacji na tak szczytny cel! Dobro wraca!